Sport Studio

Koncept sklepów „Sport Studio” powstał w końcówce 2011 roku i pierwszy salon otworzyliśmy jesienią następnego roku w Rybniku.
W kolejnych latach firma zdobyła zaufanie klientów oraz kontrahentów, co pozwoliło na podpisanie szeregu umów handlowych ze światowymi liderami branży, m.in. z Trek Bikes, Marin Bikes oraz Shimano. Dzięki zaangażowaniu oraz wytężonej pracy teamu wiosną 2020 pomimo piętrzących się przeciwności udało się przenieść salon do nowej lokalizacji w Rybniku. Jesienią 2021 roku zostaliśmy autoryzowanym dealerem Bianchi – włoskiej ikony kolarstwa marki, która znana jest wszystkim miłośnikom jednośladów. Rok 2024 rozpoczął się od przygotowania do przenosin do nowej lokalizacji w Rybniku na ul. Prostej 135b/1.

Ponadto ofercie Sport Studio znajdują się również Bontrager, Sram, Rudy Project, Pirelli, Sidi, Castelli, Wahoo, Lezyne, Continental, Vittoria, Hamax.

Nasze serwisy oferują pełen zakres usług realizowanych przez kompetentnych mechaników oraz posiadają autoryzacje Bosch e-Bike i Shimano Service. Zapraszamy.